Online nabídka nebankovních půjček bez registru.

Úvěry alternativní cestou

Možná vám z nějakého důvodu nevyhovují klasické bankovní půjčky a rádi byste zkusili něco jiného. Dobrou alternativou mohou být nebankovní půjčky, které jsou ideální téměř pro každého. Jedná se o takové úvěry, které jsou zřizovány nebankovními společnostmi. Tyto společnostmi obvykle působí na trhu řadu let, přesně tak ví, co dnešní klient od úvěru očekává. Zatímco bankovní úvěr jsou vhodné jen pro důvěryhodné a seriozní klienty, úvěry z nebankovního sektoru jsou vhodné prakticky pro každého. Zatímco podmínky pro získání bankovního úvěru jsou velmi přísné, nebankovní půjčky jsou vhodné prakticky pro každého.
Máte nízký příjem? Nevadí, u nebankovní půjčky totiž doklad o výši příjmů není vůbec nutný. Úvěr vám bude zřízen bez ohledu na vaše příjmy a to i v případě, jsou-li minimální či nulové. Úvěry z nebankovního sektoru jsou tak velmi oblíbené mezi důchodci, nezaměstnanými či matkami na md.

Tyto úvěry jsou vhodné i pro ty, kteří se nachází v registru dlužníků. Do tohoto registru zde totiž není vůbec nahlíženo, nezáleží tak na výši vašich dluhů. Navíc neplatíte žádné poplatky předem či skryté poplatky, produkt je tak skutečně seriozní.

Úvěry tohoto typu jsou však vhodné i pro ty, kteří si bankovní úvěr mohou dovolit. Příkladem jsou půjčky ihned na ruku, které vám budou zřízeny ihned po zažádání o úvěr. Vzhledem k tomu, že banka musí zkontrolovat skutečně mnoho dokladů trvá zřízení bankovního úvěru i přes týden. Proto jsou půjčky ihned na ruku jedinou možností, jak získat úvěr okamžitě.
Trochu odlišným typem úvěru jsou půjčky od soukromých osob. Ty jsou totiž zřizovány přímo soukromými investory, produkty jsou tak ještě přístupnější. Se zřizovatelem se můžete domluvit na takovém úvěru, které vám bude nejvíce vyhovovat. Tyto půjčky od soukromých osob jsou vhodné pro ty, kteří vědí, jaký produkt hledají.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %

Ferratum půjčka:
Výše půjčky: 5 000 Kč, Splatnost: 21 dní, Poplatek za poskytnutí půjčky: 1 250 Kč, Celkem zaplatíte: 6 250 Kč, Roční úrokova sazba 435 %,

Bezhotovostní provident půjčka:
Půjčka 30 000 Kč na 60 týdnů, Týdenní splátka: 659 Kč, Poplatek 0 Kč, RPSN 63,93 %, Celkem zaplatíte 39 540 Kč,

HomeCredit půjčka:
Celková výše úvěru 50 000 Kč, Splátka 999 Kč měsíčně, Doba trvání 84m/7let, RPSN 17,4 %, Úroková sazba 16,01 % p.a., Celková částka splatná spotřebitelem 83 916 Kč, Splátka obsahuje poplatek za vedení účtu 69 Kč měsíčně,

Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/pujckynasmenkuonline.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93