Online nabídka nebankovních půjček bez registru.

Půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Princip půjčky na směnku z vlastních zdrojů spočívá v tom, že zřizovaný úvěr je poskytován od soukromé osoby či od investora – přímo z jeho jmění. Půjčky na směnku z vlastních zdrojů vlastně odpovídají poskytování soukromých peněz. O půjčky na směnku z vlastních zdrojů mají zájem především dlužníci a všichni, kteří si půjčku v bance nemohou dovolit a kteří by si rádi zřídili půjčku bez zbytečných starostí a papírování. I když jsou půjčky na směnku z vlastních zdrojů nabízeny přímo z majetku zřizovatele, i tak se jedná o podnikání a zřizovatel by měl mít vše legálně podloženo.

Půjčky na směnku z vlastních zdrojů jsou vlastně peníze, které jsou soukromě poskytovány druhým. U této půjčky nemusíte dokládat doklad o výši příjmu ani se nenahlíží do registru dlužníků (viz níže), proto jsou půjčky na směnku z vlastních zdrojů vhodné pro všechny, kteří měli v minulosti problémy se splácením a octli se tak v registru dlužníků. Jsou také vhodné pro nezaměstnané a pro všechny s nízkým pravidelným příjmem.

Pro zřízení půjčky na směnku z vlastních zdrojů stačí ve většině případech předložit jen občanský průkaz. Některé soukromé osoby či investoři výpis z registru dlužníků vyžadují, pokud jste tedy měli problémy se splácením, najděte si takového zřizovatele, který tento výpis nevyžaduje.

Půjčky na směnku z vlastních zdrojů mají celou řadu výhod. Hlavní výhodou je poměrně nízký úrok, i tak se doporučuje vyhnout se až pochybně nízkým úrokovým sazbám – obvykle se jedná o podvodníky. Tyto půjčky jsou také velmi rychle vyřízeny, potřebujete-li tedy peníze rychle, je to dobré řešení.

Půjčky na směnku z vlastních zdrojů mohou být v mnohých případech výhodné a kvalitní, jen je nutné pečlivě vybírat. Stále je u nás hodně podvodníků, takže je nutné být při výběru obezřetný a dát si na výběru záležet.

Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %

Ferratum půjčka:
Výše půjčky: 5 000 Kč, Splatnost: 21 dní, Poplatek za poskytnutí půjčky: 1 250 Kč, Celkem zaplatíte: 6 250 Kč, Roční úrokova sazba 435 %,

Bezhotovostní provident půjčka:
Půjčka 30 000 Kč na 60 týdnů, Týdenní splátka: 659 Kč, Poplatek 0 Kč, RPSN 63,93 %, Celkem zaplatíte 39 540 Kč,

HomeCredit půjčka:
Celková výše úvěru 50 000 Kč, Splátka 999 Kč měsíčně, Doba trvání 84m/7let, RPSN 17,4 %, Úroková sazba 16,01 % p.a., Celková částka splatná spotřebitelem 83 916 Kč, Splátka obsahuje poplatek za vedení účtu 69 Kč měsíčně,

Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/pujckynasmenkuonline.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93